3 pędzle do rozświetlacza bez których nie wyobrażam sobie makijazu!

Dzisiejszym postem chciałam zakończyć serię z pędzlami i jednocześnie przedstawić Wam moje 3 najlepsze pędzle do rozświetlacza bez których nie wyobrażam sobie mojego makijażu.

Wybierając te konkretne pędzle kierowałam się przede wszystkim tym po które sięgam najczęściej przy makijażu oraz tym jaki efekt na skórze dają.

Myślę też, że mało ważne jest z jakich one są firm, a najważniejszy jest kształt i ułożenie włosia.

Pędzle wachlarzyki:

Najbardziej uniwersalne pędzle, którymi nie możemy sobie zbytnio zrobić krzywdy. Nadają się zarówno dla entuzjastów mocnego glow na policzku jak i do delikatnego podkreślenia.

Pędzle o takim kształcie nadają się również do budowania intensywności rozświetlacza.

Pędzle miotełki ( podłużne ) :

Idealne pędzle do mocniejszego glow oraz do bardziej precyzyjnego nakładania produktu. Moim zdaniem to pędzle idealne to tzw glowmakeup, mocno rozświetlonego makijażu twarzy. Uwielbiam nim budować rozświetlacz na policzku.

Pędzle mini miotełki ( zaokrąglone) :

Pędzle idealne do bardzo precyzyjnego nakładania rozświetlacza. Świetnie nadają się do budowania intensywności produktu, jednak już bardziej punktowo z racji swojego rozmiaru. Oczywiście można nim zrobić glowmakeup jednak ja osobiście wolę do tego większą miotełkę, tą małą zostawiam własnie do precyzyjnego nakładania w danym mniejszym miejscu.