Cudowna maska-krem na noc

KIlka miesięcy temu znalazłam w moim ukochanym Pigmencie nowy krem na noc a raczej całonocną maskę z miodem, która skradła moje serce i skórę.

Całonocna maska w żelu z Holika Holika ma bogaty skład i delikatną konsystencję, która niesamowicie nawilża i odżywia naszą skórę w nocy nie obciążając jej i nie zapychając jednocześnie. Pachnie cudownie, delikatnie miodem i trochę mocniej dodatkiem, który jest w niej, bo maska występuje w kilku wersjach ( miód + np. Canola/ Acerola/ czarna jagoda).

HOLIKA HOLIKA HONEY SLEEPING PACK
HOLIKA HOLIKA HONEY SLEEPING PACK

Głównym składnikiem jest ekstrakt z miodu, który jak czytamy na stronie Drogerii Pigment jest bogaty w substancje aktywne, m.in. cukry proste, enzymy, kwasy, związki mineralne, aminokwasy, barwniki, olejki eteryczne. Wykazuje działanie bakteriostatyczne, łagodzące, zmiękczające, wygładzające i lekko rozjaśniające skórę.

Możecie ją dostać m.in. tu :

https://drogeriapigment.pl/maseczki/3139-holika-holika-honey-sleeping-pack-maseczka-calonocna-blueberry-90-ml-8806334333317.html?search_query=holika+holika&results=79

Wiecie, że ja Drogerię Pigment uwielbiam i będę z całego serca Wam ją polecać ( nie jest to post sponsorowany 😉 ).

Jednak wracając do maski-kremu z Holika Holika. Stosuję go już kilka miesięcy i właśnie zużywam drugie opakowanie. Moja skóra ( mieszana w kierunku tłustej ) zrobiła się bardziej odżywiona, nawilżona i gładka. Maska po nałożeniu wchłania się około 30 minut ( w zależności ile jej nałożymy ) i ja ten czas przeznaczam np. na czytanie jakiejś ciekawej książki przed snem.

Nakładamy jej niewielką ilość i delikatnie a jednak dokładnie wsmarowujemy w twarz omijając okolice oczu. Jedno opakowanie maski wystarcza na bardzo długo a koszt ok 50zł przy takim działaniu i takiej wydajności to prawie jak darmo a możemy się rozpieszczać jak Kleopatra!

Przecież każdej z Nas należy się odrobina luksusu – mleka i miodu choćby w kremie na noc!