Dipbrow Pomade Anastasia Beverly Hills

Jesienią 2018 roku w Sephora Polska miała premierę marka Anastasia Beverly Hills. Wszyscy czekali z zapartym tchem, bo jak wiadomo ABH to królowa brwi ale i cieni do powiek, które są już prasowanymi pigmentami. Marka ABH ma w swoich asortymencie i podkłady w sticku, pomadki tradycyjne i płynne oraz rozświetlacze, róże, bronzery czyli wszystko co jest nam potrzebne do makijażu.

Marka Anastasia Beverly Hills słynie z produktów do brwi dlatego w pierwszej kolejności skusiłam się na pomadę, ponieważ moje brwi są mocno przerzedzone i teraz gdy staram się je zapuścić produkt ten jest idealny do zatuszowania dziur i nadania ładnego kształtu moim brwiom.

Pomada DIPBROW ABH dostępna jest w Sephora Polska w 11 odcieniach w cenie 99zł.

DIPBROW ANASTASIA BEVERLY HILLS
DIPBROW ANASTASIA BEVERLY HILLS

Dostaniemy ją w solidnym słoiczku z gramaturą produktu 4g.

Produkt jest bardzo plastyczny i przyjemny w pracy.

DIPBROW ANASTASIA BEVERLY HILLS
DIPBROW ANASTASIA BEVERLY HILLS

Na samym początku pomada była dosyć mokra i musiałam uważać, aby nie nakładać jej zbyt wiele na pędzelek, jednak tak się działo do momentu zużycia pierwszej cienkiej warstwy produktu.

Najlepiej nakłada się ją pędzelkiem skośnym. W moim przypadku ulubione pędzelki do niej to Hakuro i Zoeva, które przedstawię Wam w osobnym poście.

Pomada jest wodoodporna i faktycznie utrzymuje się przez wiele godzin na brwiach. Nawet z moją cerą mieszaną w kierunku tłustej produkt nic się nie zmywał ani nie rozmazywał w ciągu dnia.

DIPBROW ANASTASIA BEVERLY HILLS

Dajcie znać jakich produktów do brwi używacie!?