Drożdżowa esencja do twarzy Mizon

Drożdżowa esencja do twarzy z firmy Mizon to niesamowite odkrycie w pielęgnacji twarzy jak dla mnie!

Esencja składa się w prawie 95 % ze sfermentowanych drożdży. A jak wiadomo drożdże to nawiększy skarb jeśli chodzi o pielęgnację skóry trądzikowej. Regeneruje naszą skórę, wzmacnia i odżywia. I wygasza wszelkie zmiany pojawiające się na naszej cerze.

Warto dbać drożdżami o cerę  każdego typu, ponieważ niesamowicie odżywiają i regenerują skórę a jak wiadomo cera zaczyna się starzeć już po 20 roku życia i choć może tego nie widać to przecież lepiej zapobiegać niż leczyć!

Esencja ta jest bardzo wodnista, nakładamy jej niewiele na twarz zaraz po toniku i delikatnie wklepujemy. Czekamy chwilę aż się wchłonie i nakładamy krem.

Ja tej esencji używam tylko przy dziennej pielęgnacji. Jedno opakowanie 210ml posiadam i używam codziennie już od 2 miesięcy. Jest bardzo wydajne.

First Essence Mizon

Oczywiście kupiłam ją tu :

https://drogeriapigment.pl/esencje/3941-mizon-esencja-do-twarzy-ze-sfermentowanych-drozdzy-skin-power-original-first-essence-210-ml-8809325904909.html?search_query=mizon&results=71

za około 150zł, ale myślę, że znajdziecie ją w innym sklepie, może taniej, może drożej. Lubię kupować kosmetyki z koreańskiej pielęgnacji w sprawdzonych miejscach i chyba dlatego wszystko kupuję w Pigmencie.

W poprzednim poście http://orsellasworld.com/cudowna-maska-krem-na-noc/ wspominałam, że dzięki kremie, masce możemy się poczuć i zadbać o siebie jak Kleopatra i tak samo jest w przypadku tej esencji, bo drożdże w pielęgnacji skóry znane i stosowane są już od wieków.

Miłego wieczoru Kochani!