Kobo Professional Fabulous eyeshadow palette- first/second impression

Paleta Kobo Fabulous stworzona przy współpracy z Danielem Sobieśniewskim trafiła już jakiś czas temu do sprzedaży do Drogerii Natura. Pierwotna jej cena to było chyba 60zł jednak bardzo szybko została przeceniona na 30zł.

Paleta Fabulous ma jak dla mnie przepiękne kolory. 8 na 9 cieni to maty i jeden opalizujący na złoto/zielono cień metaliczny.

Paleta na żywo jest mała. Cienie można wyjmować i ewentualnie zamienić je na inne co daje duże możliwości gdy np chcemy na wyjazd zabrać jedną idealną paletę do makijażu.

Opakowanie palety jest papierowe, bez lusterka.

Kupując tą paletę miałam co do niej bardzo wysokie oczekiwania, jednak trochę się zawiodłam. Cienie niby są fajne, mocno napigmentowane jednak jakieś takie dla mnie za suche, osypują się ale to coraz więcej palet się teraz osypuje niestety.

Pracuje się z tymi cieniami dobrze, choć do moich ulubionych nie będą należeć. Nie zrobiły na mnie oczekiwanego WOW.

Podchodziłam do tej palety jeszcze kilka razy, ale za każdym razem miałam takie samo wrażenie, że to nie jest to co sobie o tej palecie myślałam.

Jednak za te 30zł ( na promocji ) czy nawet 60 zł ( cena regularna) paleta jest fajna, dobrej jakości i dobrze się z nią pracuje. Choć dla mnie lepszej jakości są cienie Miyo ( palety 5 cieni) za ok 20zł.