Najlepsze palety cieni jakie widziałam!

Najpiękniejsze palety cieni jakie widziałam i mam w swojej kolekcji.

Są niesamowicie napigmentowane, kolorowe, pięknie się blendują, łączą ze sobą i naprawdę długo pozostają na oku! Do tego stopnia, że potrafią ( zwłaszcza te różowe,niebieskie kolory ) odbarwić skórę. Dla niektórych może to być problem i rozumiem to doskonale, jednak odbarwienie szybko schodzi ( ja dwa razy muszę użyć olejku Resibo aby zmyć wszystko z powieki ).

Czego się nie robi dla pięknego makijażu oka 😉 A makijaż to przecież zabawa, więc jak szaleć to szaleć!

Ale do rzeczy, o jakiej firmie mówię? Mówię o paletach z …..

JUVIA’S PLACE !

 

Jak pisze producent na swojej stronie :

” Juvias to marka kosmetyków dostarczająca najbogatszych, żywych i barwnych kolorów życia, która zabierze Cię z biura na wyspę karaibską i wszędzie pomiędzy nimi. tworzymy juvias jako sposób na ułaskawienie entuzjastów piękna, przystępną kolekcję kolorowych cieni do powiek, narzędzi do makijażu i niezbędnych kosmetyków. Staramy się zapewnić Ci najbardziej wyważone, ruchowe i soczyste kolory o niesamowitej sile ubioru, na które każdy miłośnik piękna może sobie pozwolić.”

źródło : https://www.juviasplace.com/pages/about-us 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie możemy wyczytać, że palety te można kupić już teraz z francuskiego sklepu https://ckarlysbeauty.com/125-juvia-s-place 

A już niedługo z https://www.beautybay.com bez cła i zbędnych podatków 😉

Ceny tych palet to ok 25-30 dolarów! Mam nadzieję, że cena na BeautyBay będzie podobna, bo przecież nikt nie lubi przepłacać.