Natasha Denona Mini Sunset Palette – first impression

Na palety Natashy Denony czekałam długo i zbierałam się, aby je kupić tylko zawsze przerażała mnie ich cena.

Ostatnimi czasy pojawiła się jedna mini paleta w Sephora Polska w przystępnej cenie i postanowiłam ją kupić, aby przetestować i wiedzieć czy warto zbierać na jej większe palety, które już kosztują ponad 500zł.

Paleta Mini Sunset kosztuje w Sephora 109 zł. Online bardzo szybko się skończyła, ale udało mi się ją dorwać stacjonarnie w jednej drogerii w Krakowie.

Paleta była na regale przy kasie wśród miniaturek. I wcale się nie dziwie bo jest tak malutka, że jak ją zobaczyłam to nie mogłam przestać się śmiać, bo tak małej palety i cieni nie widziałam nigdy.

Jak widzicie rozmiar palety jest naprawdę mini.

Same cienie są naprawdę super, pracuje się z nimi bardzo dobrze. Super się blenduja i łączą ze sobą.

Paleta zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie jeśli chodzi o cienie i pracę z nimi. Nigdy tak dobrze mi się nie malowało oka jak z tą paletą.

Minusem jest to, że pierwszy matowy cień bardzo się osypuje w palecie ( na oku nie ) oraz paleta brudzi się bardzo jak nakładam folie palcami, jednak to chyba tylko dlatego, że te cienie są po prostu bardzo małe.

Cienie na powiece utrzymywały się długie godziny i nic złego się z nimi nie działo.

Napewno będę chciała przetestować inne palety Natashy Denony, bo tą jestem zachwycona i mam nadzieję, że inne palety są tak samo świetne.