Pixi Cosmetics

Ostatnia nowość jaka pojawiła się w Sephora Polska.

Pixi Cosmetics to marka założona  w UK przez pracującą matkę 4 dzieci Petrę. Pixi Cosmetics jest na rynku już od 10 lat. Powstała z zamiłowania do pięknej cery i pomocy kobietom, aby wszystkie wyglądały jak one same tylko lepiej, zdrowiej, piękniej.

Jak tylko Pixi Cosmetics pojawiła się w Sephora zaopatrzyłam się w Glow Tonic Exfoliating Toner, czyli tonik złuszczający, który napina, ujędrnia i wyrównuje teksturę naszej skóry (czyt. na stronie sephora.pl ).

Osobiście w zimie chodziłam na zabiegi oczyszczania twarzy za pomocą kwasów, więc pomyślałam, że taki tonik może być świetnym uzupełnieniem prowadzonej kuracji. I tak właśnie się stało.

Moja cera jest o wiele bardziej gładka, odżywiona i napięta.

Toniku używam odrobinę po każdym myciu twarzy i delikatnie wklepuję go w skórę. Oczywiście omijam okolice oczu.

Produkt nie wysusza skóry, nie mam uczucia ściągnięcia i nie szczypie na twarzy. Szybko się wchłania i jest bardzo wydajny. Zapachu osobiście nie wyczuwam.

Aktualnie na stronie Sephory produkt jest niedostępny, jednak mam wielką nadzieję, że pojawi się w ciągłej sprzedaży.

Możecie jednak zapisać się do powiadomień kiedy będzie znów dostępny :

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Twarzy/Demakijaz-i-Oczyszczanie/Toniki-i-mleczka/Glow-Tonic-Exfoliating-Toner-Zluszczajacy-tonik-do-twarzy/P3228026

Bądź kupić go bezpośrednio na stronie producenta :

https://pixibeauty.co.uk

Bez cła i z darmową przesyłką przy zamówieniu powyżej 35 funtów.

Ja po przejrzeniu strony producenta pewnie zaopatrzę się też w inne produkty tej marki, bo samym tonikiem jest zachwycona.