Top 5 najlepszych palet ślubnych

Sezon ślubny w pełni. Moja pierwsza rocznica ślubu za chwilę, dlatego pomyślałam o wpisie w którym podzielę się z Wami moją piątkę najlepszych      ( moim zdaniem ) palet do makijażu ślubnego.

W tym zbiorze jest również paleta, którą wykonywałam swój makijaż ślubny.

Mówiąc ” paleta ślubna” mam na myśli paletę w neutralnymi kolorami matowymi oraz ewentualnie z odrobiną cieni błyszczących.

Zestawienie to jest zbiorem moich własnych upodobań i wizji związanych z makijażem na ten wyjątkowy dzień.

  • Affect Naturally Matt

Paleta zawiera 10 matowych cieni o niesamowicie przyjemnej konsystencji, idealnie się blendujących oraz bardzo trwałych.

Affect paleta cieni Naturally Matt
Affect paleta cieni Naturally Matt
Affect paleta cieni Naturally Matt swatche

Koszt palety to ok 97 PLN i można ją kupić w wielu polskich drogeriach np : Minti Shop, Drogeria Pigment, Cocolita, iperfumy, Affect cosmetics.

  • Laura Mercier Extreme Neutrals Eye Shadow Palette

Paleta zawiera 6 cieni błyszczących oraz 6 cieni matowych. Cienie te mają piękne delikatne wykończenie, bardzo wysoką jakość a praca z nimi to sama przyjemność.  Właśnie tą paletą wykonywałam swój makijaż ślubny i przetrwał wiele godzin w ten dzień przy pogodzie ok 35 stopni Celsjusza.

Laura Mercier Extreme Neutrals Eye Shadow Palette
Laura Mercier Extreme Neutrals Eye Shadow Palette
Laura Mercier Extreme Neutrals Eye Shadow Palette swatche

Kosztuje ok 330 PLN i jest dostępna w drogeriach Douglas.

  • Too Faced Just Peachy mattes

Paleta składa się z 12 matowych cieni pięknie pachnących brzoskwiniami. Cienie są bardzo przyjemne w dotyku i świetnie się z nimi pracuje. Ładnie się budują i łączą ze sobą.

Too Faced Just Peachy mattes
Too Faced Just Peachy mattes
Too Faced Just Peachy mattes swatche

Można ją kupić w drogeriach Sephora w cenie 185 PLN.

  • Anastasia Beverly Hills Soft Glam

Paleta, która zawładnęła moim sercem i gdybym w tym momencie miała wybrać jaką paletą wykonam swój makijaż ślubny to napewno wybrałabym właśnie ją!

Mamy w niej :  5 cieni błyszczących  ” glam shimmers” , które są miękkie jak masełko i nieziemsko błyszczące oraz 7 cieni matowych, które są prasowanymi pigmentami. Wszystkie cienie z tej palety są bardzo wysokiej jakości, pracuje się z nimi bardzo dobrze, utrzymują się na powiece wiele godzin w niezmienionym stanie.

ABH Soft Glam
ABH Soft Glam
ABH Soft Glam swatche

Paletę można kupić na stronie https://www.cultbeauty.co.uk/anastasia-beverly-hills-soft-glam-eye-shadow-palette.html  w cenie ok 43 funtów , czyli ok 210 PLN ( z darmową przesyłką do Polski oraz bez cła i dodatkowych opłat) .

  • The Nubian by Juvia’s

Cienie tej firmy to moje wielkie odkrycie zeszłego roku. Są niesamowicie mocno napigmentowane, miękkie, ładnie się łączą ze sobą i bardzo dobrze blendują.

W palecie The Nubian mamy 12 cieni w tym 4 cienie matowe oraz 8 cieni błyszczących.

The Nubian by Juvia’s
The Nubian by Juvia’s
The Nubian by Juvia’s swatche

Paletę można kupić na https://www.beautybay.com w cenie ok 36 funtów czyli ok 180 PLN.

 

Pamiętajmy, że każdy z nas czuje się lepiej w „swoich „kolorach zarówno na zwykły dzień jak również na tak ważny dzień jak własny ślub.