Top 6 pędzli do blendowania

Na rynku pędzli do makijażu znajdziemy na dzień dzisiejszy mnóstwo ciekawych pędzli do malowania oczu. Dla mnie najważniejszy jest pędzel do blendowania, dobry pędzel do blendowania bo tak naprawdę jestem nim w stanie zrobić cały makijaż oka. Nie wszystkie pędzle do blendowania są dobre jak też każdy może lubić inny kształt takiego przyboru.

W dzisiejszym poście chciałam Wam pokazać moje TOP 6 pędzli do blendowania cieni. Będą tu pędzle z różnych półek cenowych.

Moim pierwszym porządnym pędzelkiem był Hakuro H77 kupiony na sztuki w Drogerii Pigment. Ten pędzelek ma już dobrych parę lat a nadal się fajnie trzyma. Pędzel ten ma taką wielkość i kształt, że spokojnie można nim wykonać cały makijaż oka.

https://drogeriapigment.pl/pedzle-i-aplikatory-do-cieni/996-hakuro-h77-pedzel-do-rozcierania-cieni-do-powiek-7777.html

Pędzle Hulu to moje kolejne odkrycie. Są dobrej jakości i mają normalną cenę, czyli ok 15zł za sztukę przy modelach, które Wam pokażę.

Do blendowania wybrałam P32 oraz P36. To są jedne z moich ulubionych pędzli do makijażu oka a jako, że mam też dużo cieni które barwią pędzle to mi ich nie szkoda, bo za 15zł/ sztuka to nie jest straszny wydatek ( w Pigmencie można je dorwać nawet z rabatem 20% za pieczątki). Przyznam też, że pędzle te łatwo się czyści i trzymają swój kształt.

https://drogeriapigment.pl/pedzle-i-aplikatory-do-cieni/11334-hulu-pedzel-p32-do-rozcierania-cieni-10744.html

https://drogeriapigment.pl/pedzle-i-aplikatory-do-cieni/11351-hulu-pedzel-p36-do-rozcierania-cieni-10782.html

Zoeva 221 Luxe Soft Crease to pędzel już nieco droższy, jednak wydaje mi się, że lepszy jakościowo, przynajmniej w użyciu jest milszy niz np Hulu czy Hakuro ( tak przynajmniej ja to odczuwam ). Pędzel ten kosztuje 46zł.

http://www.sephora.pl/Akcesoria/Pedzle/Do-oczu/221-Luxe-Soft-Crease-Rose-Golden-Pedzel-do-cieni-do-oczu/P3410018

Morphe Y17 to taki pędzelek, który można użyć i do oka i do rozświetlacza. Ja go kupiłam w zestawie, ale pojedynczo kosztuje coś ok 8 Euro, czyli 35zł. Produkty Morphe dostępne są na ich stronie regionalnie z UK z wysyłka do Polski powyżej 150zł oraz bez cła itd.

https://eu.morphe.com

Na koniec pędzel Mbrush 05. Jest to najmilszy i najdroższy pędzel z tej serii, bo kosztuje ok 75zł. Bardzo dobrze się nim pracuje, jednak dokładną moją opinię o tych pędzlach znajdziecie tu :

https://mintishop.pl/product-pol-22330-M-Brush-by-Maxineczka-Burgundy-Collection-Pedzel-do-makijazu-05.html