Top 6 pędzli do konturowania

Jakiś czas temu pokochałam konturowanie na mokro, ale konturowanie na mokro pod podkładem, czyli na dobrze przygotowaną skórę ( kremy, baza) nakładam mokre produkty do konturowania, czekam chwilę i dopiero nakładam na wszystko podkład. Odkąd tak robię używam o wiele mniej podkładu, twarz wydaje się „lżejsza”. Niekiedy dokładam delikanie bronzer w wersji prasowanej na sam koniec już a czasem zostawiam samo konturowanie pod podkładem i podkład i w ten sposób makijaż jest delikatniejszy a jednocześnie twarz ładnie wykonturowana. Mówiąc o konturowaniu na mokro pod podkładem mam na myśli jedynie jasny korektor i bronzer.

W dzisiejszym poście chcę Wam pokazać moje ulubione pędzle do takiego właśnie konturowania.

Zoeva 142 Concealer Buffer to bardzo fajny pędzel do konturowania nosa, ust czy dokładniejszego nałożenia korektora pod oczy. Pędzel jest krótki, zbity i miękki jednocześnie. Nadaje się i do rozcierania i do wklepywania produktu w skórę.

http://www.sephora.pl/Akcesoria/Pedzle/Do-twarzy/142-Concealer-Buffer-Rose-Golden-Pedzel-do-korektora/P3410017

Zoeva 110 Face Shape to taka większa siostra Zoevy 142. Idealnie nadaje się do konturowanie całej twarzy.

http://www.sephora.pl/Makijaz/Pedzle-i-Akcesoria/Cera/110-Face-Shape-Pedzel-Do-Konturowania/P3044019

Zoeva 109 Face Paint Vegan to płaski, idealny pędzel do nałożenia korektora pod okiem, wyrównania linii makijażu oka, konturowania całej twarzy. Jest miękki, precyzyjny.

http://www.sephora.pl/Makijaz/Pedzle-i-Akcesoria/Cera/109-Luxe-Face-Paint-Pedzel-do-konturowania/P2779016

Makeup Revolution London, pędzel który nie ma numerka niestety ani dokładnej nazwy. Jest w kształcie podobny do tego Zoeva 109 tylko trochę grubszy i krótsze włosie ma. Jest bardzo miły w dotyku, świetnie rozprowadza kosmetyki na twarzy i łatwo się go czyści.

https://makeup.pl/product/281945/

Morphe Y8 pędzel i do konturowania i do podkładu. Jest większy niż te pędzle z Zoevy czy Mur pokazane wyżej. Jest bardziej miękki. Można w sumie użyć go do wykonania makijażu całej twarzy.

https://eu.morphe.com

Morphe Y12 krótszy niż Zoeva 109. Zbity, precyzyjny pędzel do konturowania zarówno twarzy jak i nosa.

https://eu.morphe.com